Müügil kinkekaardid

 
   
 
   
     
     
 

MASSAAŽ

Klassikaline massaaž lõdvestab, aitab vabaneda pingetest, parandab vereringet ja ainevahetust, loob hea enesetunde.

Akupunktuurmassaaž põhineb Hiina nõelravil. Massaaži teostatakse kätega. Massaaži käigus vabastatakse energiapunktid pingetest ja valudest (pea-, kaela-, selja-, käte-, jalavalud).Akupunktuurmassaaži ajaline kestvus sõltub kliendi probleemidest.

Lümfimassaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada jääkaineid organismist ja tõsta immuunsust. Lümfimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks. Lümfimassažis pumbatakse lümfivedelikku kätega lümfi liikumise suunas. Pumpamist alustatakse alati kaelapiirkonnast. Võtted on kerged, ringjad, pumpavad. Lümfimassaaž ei tohi tekitada valu ega nahapunetust. Liiga tugevad võtted võivad takistada lümfivoolu. Lümfiringe aeglustub inimesel magades, samuti liikumisvaeguse, ülekurnatuse, ühekülgse füüsilise töö puhul.

Tselluliidimassaaž on mõeldud kogu organismi töö parandamiseks. Massaaži tulemusel muutub tselluliit nahaaluses koes pehmemaks, paranenud lümfi- ja vereringe abil tuuakse jääkained neerude ja higinäärmete kaudu välja.

Meemassaaž ergutab lümfisüsteemi ja vereringet, muudab naha pehmeks, elastseks ja siledaks. Soodustab siseorganite ja kudede ainevahetust. Mesi adsorbeerib toksiine ja kiirendab nende väljaviimist organismist, sobib hästi külmetuse, kerge üleväsimuse, radikuliidi ja liigesehaiguste puhul.

KEHAHOOLDUS

Tiibeti hooldus. Reaktiviseerib vereringet, puhastab, koorib, dreneerib, re-balanseerib energeetiliselt. Tiibeti hoolduse dreneeriv ja lõõgastav efekt lihasmassile on märgatav juba hoolduse käigus. Lõplikud tulemused on pehme ja sametine nahk, meeldiv soojuse tunne, kergus ja sügav lõõgastus. Samuti tänu massaazile, jääb see erakordne kogemus meelde veel pikaks ajaks, peale hoolduse lõpetamist. Tiibeti hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele (naistele ja meestele) ja vastunäidustatud on ainult haavade, marrastuste või põletuste puhul.

Krioplast mask - salendav kummimask kõhule. Krioplast mask koos Alginate-vetikaja Green Teaga aitab eemaldada liigset vedelikku ja muudab naha elastsemaks. Stimuleerib vereringet. Tunne on jahutav.

Kooriv hooldus. Koorimine on protseduur, mille käigus puhastub nahk põhjalikult, naha ainevahetus ja vereringe paranevad, nahapind pehmeneb ning vähenevad ka pindmised kortsud. Sobib: ajutiselt ketendavale nahale, halva jumega ja vananevale nahale ning enne solaariumit või päevitamist.

Aroomiõlimähis. Aroomiõlimähis on tselluliidi raviks, toniseeriva, hapnikuga nahka varustavaja dreneeriva toimega. Keha kaetakse erinevate aroomiõlidega ja jäetakse kilesse 20 minutiks.

     SIRINNAH 2019